Profoto-persberichten | Profoto
Nieuwspagina

Profoto-persberichten

Bekijk hieronder de meest recente persberichten om meer te weten te komen over al onze nieuwste productlanceringen en belangrijke evenementen.

Persinlichtingen

Bedrijfsperscontact (hoofdkantoor):
Neem contact met ons op via press@profoto.com

Plaatselijk perscontact

Frankrijk
Alexandre Tessier
alexandre.tessier@profoto.com

Canada
Andres Prieto
andres.prieto@profoto.com

Japan
Mariko Hirai
mariko.hirai@profoto.com

VK
Matt Wilson
matt.wilson@profoto.com

Duitsland
Oliver Burkat
oliver.burkat@profoto.com

Noordse landen
Rebecca Ahremark
rebecca.ahremark@profoto.com

VS
Sara Strid
sara.strid@profoto.com