Profotos pressmeddelanden | Profoto (SE)
B10-kampanj Köp en Profoto B10 eller B10 Plus och få ljusformare till ett värde av 5 000 kr Läs mer
Pressrum

Profotos pressmeddelanden

För att få reda på allt om våra nya produktlanseringar och viktiga företagsnyheter, se våra senaste pressmeddelanden nedan.

Pressförfrågningar

Presskontakt för bolaget (huvudkontor):
Kontakta oss på press@profoto.com

Lokala presskontakter

China
Flora Chen
Flora.Chen@profoto.com

US
Victoria Radcliffe
victoria.radcliffe@profoto.com

Japan
Mariko Hirai
mariko.hirai@profoto.com

France
Pia Wiklund-Paillier
Pia.Wiklund-Paillier@profoto.com  

Canada
Andres Prieto
Ca-marketing@profoto.com

UK
Ailish Cook
Ailish.Cook@profoto.com

Germany
Melanie Bieg
melanie.bieg@profoto.com

Nordics
Melanie Bieg
melanie.bieg@profoto.com

Global / Other markets
Press@profoto.com / Hanna.Moisander@profoto.com