Pressrum

Profotos pressmeddelanden

För att få reda på allt om våra nya produktlanseringar och viktiga företagsnyheter, se våra senaste pressmeddelanden nedan.

Resurser

Ladda ned logotyper, fotografier, dokument och produktbilder från vår mediabank.

Du behöver ett konto för att kunna ladda ned innehåll från vår mediabank.

Kontakta oss på press@profoto.com så hjälper vi dig att skapa ett konto.

Besök vår mediabank

Pressförfrågningar

Presskontakt för bolaget (huvudkontor):
Kontakta oss på press@profoto.com

Lokala presskontakter:
Frankrike
Alexandre Tessier
alexandre.tessier@profoto.com

Kanada
Andres Prieto
andres.prieto@profoto.com

Japan
Mariko Hirai
mariko.hirai@profoto.com

Storbritannien
Matt Wilson
matt.wilson@profoto.com

Tyskland
Oliver Burkat
oliver.burkat@profoto.com

Norden
Rebecca Ahremark
rebecca.ahremark@profoto.com

USA
Sara Strid
sara.strid@profoto.com